Hakkımızda

Hakkımızda

Bütün yolculuğumuz eğitim koordinatörümüzün bir hayaliyle başladı. Özel ders alanında geniş kitlelere hitap etmek istemesi tetikleyici unsur oldu. Sadece kendisinin değil benzer durumda olan bütün öğretmenlerin tek başına geniş kitlelere ulaşmasının zor olduğunu fark etti. Çünkü bu, hem ekonomik yönden yıpratıcı hem uzun zaman alan bir çaba olacaktı. Sonra bir gün bu sitenin fikir tohumlarını atmış olarak buldu kendini: Neden herkesin ulaşabileceği ve emeğinin karşılığını alabileceği bir sistem kurmayalım.. Aynı gün içinde düşüncesini bizimle paylaştı.

Fikri kulağa hoş geliyordu. Bunun için uzun araştırmalar yaptık. Eğitim alanında farklı olarak sunabileceğimiz neler var, minvalinde tartışmalar yaptık. Projemize bolca eklemeler ve çıkarmalar yaptık. Kendimize kademe kademe hedefler belirledik. Evet! Alanında yetkin eğitim kadromuz, editörlerimiz, son derece başarılı yazılımcımız, usta grafikerlerimiz, profesyonel reklam ajansımız, avukatımız, muhasebecimiz zaten vardı. Bu kadar çoklu bileşen ile bazen uzaktan bağlanarak, bazen uykusuz ve çokça sancılı bir zihinsel süreçten sonra Dersfix ortaya çıktı.

Sitemizin ismini ve sloganını oluştururken onlarca alternatifi tartıştık, farklı görüşlere saygı duyduk. Nihayetinde ortak akıl ile ismimiz ve sloganımız oluştu. Neden Dersfix´te karar kıldık? Çünkü akılda kalıcıydı. Başka bir ad ile karışma ihtimali neredeyse yoktu. İki heceydi. Söylemesi kolaydı. İçindeki ´´f´´ harfi markamızı vurgulu hale getiriyordu. İsmin hem Türkçe hem İngilizce olması Dersfix´i ilginç kılıyordu.

Anlam bakımından da sitemizin uzağına düşmüyordu. Bizim hikâyemiz tam da böyle başlamış oldu. Ve bizler de Dersfix ekibi olarak özel ders denilince akla gelen ilk markalardan biri olmak için yola çıktık. Biliyoruz, yolumuz uzun ama sizinle bir o kadar keyifli bir süreç yaşayacağız. Bunu yaparken kaliteden ödün vermemeyi ilke edineceğiz. Gerek estetik yönden güçlü gerekse içerik yönünden sizin için kaliteli ve hesaplı bir site oluşturma ilkesinden taviz vermeyeceğiz.

Türkiye´nin ve dünyanın her yerinden özel öğretmenleri en kolay şekilde sizlerin bulmasını sağlayacağız. Evet! Alanında uzman eğitmenlere ulaşmak Dersfix ile artık çok kolay. İlkokuldan üniversiteye, üniversiteden müzik, spor, sanat, akademik derslere kadar geniş bir yelpaze sunuyoruz sizlere.

Sizinle yollarımızın kesişmesini sağlayan teknik ve tasarım ekibimize, kıymetli eğitimcilerimize aynı zamanda yazılım ekibimize çok teşekkür ediyoruz. Ve elbette siz kıymetli ziyaretçilerimize de teşekkürü borç biliyoruz.

Biz arka planda bu kadar hummalı bir çalışma yaparken size sunmaya çalıştığımız hizmetin en iyisi için lütfen bizi yalnız bırakmayın. Kıymetli öneri ve yorumlarınızı bizden esirgemeyin.
Yeniliklere açık olmak olmazsa olmazımız. Sizlerin desteğini yanımızda hissetmekten onur duyacağız. Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

EĞİTİM PROFESYONELLERİNİ TEK BİR ADRESTE BULUŞTURUYORUZ

– Güçlü Ekip

Eğitim, tasarım ve yazılım ekibiyle güçlü bir ekibiz

– Sürekli Yenilik

Eğitimdeki yenilikleri yakından takip ediyoruz.

– En İyi Hizmet

En iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

– Çözüm Odaklı Yaklaşım

Sizden gelen paylaşımları önemsiyoruz.

teacher1

Fixoku ve Dersfix Mavi Yeşil Ajans Kuruluşudur.