SEN DE HIZLI OKUMA EĞİTMENİ OL…

"Eğitmenlik kariyerini zirveye taşı ve hızlı okuma uzmanı olarak gelirlerini artır. Gelecek için şimdi adım at!"

Sınav Odaklı Hızlı Okuma Eğitmeni ol, öğrencilerinin okuma hızlarını artır ve daha verimli bir şekilde okumalarına yardımcı ol! Böylece hem alanında tercih edilen başarılı bir eğitmen ol, hem de verdiğin eğitimler sayesinde gelirlerini artırarak ekonomik özgürlüğe ulaş.

0
Yıl Tecrübe
0
Kurum
0
Eğitmen Eğitimi
0
Öğrenci
0 K
hedef

EĞİTİM SONU KAZANIMLARINIZ

⇒ Profesyonel Eğitmen Eğitimi

⇒1 Adet Yeni Nesil Hızlı Okuma ve Dikkat Odaklanma Kitabı (400 TL Değerinde)

⇒ 50 Adet ilk Okuma Ölçme Formu ve 50 Adet Fixoku Hızlı Okuma Tanıtım Broşürü (1000 TL Değerinde)

⇒ Ömür boyu Ücretsiz WhatsApp Grubu Üyeliği 

⇒  Grubu Üyeliği ve Ücretsiz Kesintisiz Destek (Paha Biçilmez

⇒ Hızlı Okuma Eğitmen Sertifikası (Paha Biçilmez)

⇒ 1 Adet Kişiye Özel Sonuç Veren Yapay Zekâ Destekli Özel Yazılım (6000 TL Değerinde)

⇒ 10 Adet Adınıza Düzenlenmiş Sosyal Medya Tasarımı (5000 TL Değerinde)

⇒ Adınıza Özel Tasarlanan SOHO Hızlı Okuma Sunumu (Paha Biçilmez)

⇒ Sitesine 1 Yıl Ücretsiz Premium Üyelik (2500 TL Değerinde)

⇒ Diğer kurslarımıza katılan Eğitmelere Eğitimler %50 İndirimli (5000 TL Değerinde)

⇒ 1 Adet USB Bellek İçine Yüklenmiş Dikkat ve Odaklanmanızı Artırıcı Göz-Okuma Egzersizleri ve Eğitici 80 Adet Özel Video (Paha Biçilmez)

⇒ Gün Gün Öğrenci Ders İşleyiş Şablonu (Paha Biçilmez)

⇒ Nasıl Eğitim Verilir? Sunum Şablonu (Paha Biçilmez)

⇒ Toplu Alımlarda İndirim İmkânı

25 yıllık tecrübeye sahip edebiyat öğretmeni eğitmen tarafından verilen bir eğitim sunuyoruz sizlere. Eğitimin ana mantalitesi eğitmenlerin ve onların eğiteceği öğrencilerin sıkılmayacağı bir sistem ile hızlı okuma eğitimi vermek. Bunun için özenli bir şekilde kitap hazırladık. Kitap; dikkat odaklanma egzersizleri, göz egzersizleri, motivasyon metinleri, okuma ve anlama çalışmaları içerir. Fixoku Hızlı Okuma kitabı benzerlerinden tasarım, estetik ve içerik yönüyle farklıdır. En iyi tasarım ekibiyle birbirini tekrar etmeyen etkinliklerle hazırlanmıştır. Bunun yanında derste monotonluğa mahal bırakmamak için kitap+eğlenceli ama öğretici egzersiz videoları+ Kahoot uygulamaları+ sesli metin uygulamaları gibi öğrencinin belleğini güçlendirecek, dikkat ve odaklanmasını artıracak etkinliklere yer veriyoruz. Yazılım ile eve ödev vererek hızlı okuma mantığının pekiştirilmesini sağlıyoruz. Yazılım kişiye özel sonuç verdiği için öğrencinin gelişimini sizler de takip edebiliyorsunuz. Özetle söylemek gerekirse eğlenerek öğrenmeyi merkeze alan, hızlı okuma kurallarını sindirerek öğreten, tecrübeye dayanan, sahada başarıyla uygulanan, kendini kanıtlamış bir sistem ve ekiple alanında en iyi olmak için hazırlanmış bir hızlı okuma eğitmen eğitimi sunuyoruz.

kitapküçük-01

Fixoku Hızlı Okuma Anlama Dikkat ve Odaklanma Kitabı

1+-01

Fixoku Kişiye Özel Sonuç Veren Yapay Zekâ Destekli Özel Yazılım

Kazanç Planı

Eğitim Vererek Gelir Elde Etme

Doğrudan Yazılım Satışı ile Gelir Elde Etme

Doğrudan Kitap Satışı ile Gelir Elde Etme

Kurum Yönlendirme ile Gelir Elde Etme

Hızlı Okuma Eğitmeni Ol
Gelirlerini Artır
Kendi İşinin Patronu Ol

0
User Active
0
Download

KURUM EĞİTMENLERİ NELER SÖYLEDİ

NEDEN FİXOKU?

 • Hızlı okuma eğitimlerin en büyük eksikliğinin yapılan eğitimin ÖLÇÜMLENMEMESİDİR. FİXOKU tüm sistemini ölçümleme üzerinden planlamıştır.
 •  
 • Öğrencilerin okuma ve anlama oranının başlangıçtaki seviyesi ile eğitim sürecinde ne ölçüde gelişim gösterdiğini gün gün tespit ederek istatistiksel veri sunmaktadır.
 •  
 • Bu istatistik verilerin kişiye özel olması, yazılımda bu verilerin gün gün kaydedilmesi, kitapta ise notlar alınarak kaydedilmesini sağlanmaktadır.
 •  
 • Kitaptaki birçok egzersizin günlük olarak birkaç tekrar şeklinde ödev olarak yapılmaktadır. Bu ödevlendirmede öğrenme egzersizleri ve pekiştirme egzersizleri vardır. Eğitim bitse bile öğrenciler pekiştirme egzersizleri ile öğrendiklerini perçinleyebilirler.
 • Fixoku hızlı okuma kelimeleri TEK TEK değil BLOK halinde gruplayarak okumayı esas alır. Bunun için gözü eğitir, gözün görme alanını genişletir. Bunu yaparken dikkat ve odaklanmayı işin içine katar. Motivasyon metinleri ile çalışma şevkini artırır.
 •  
 • Yeni nesil odaklanma sorunu olduğu için çok çabuk sıkılıyor. Fixoku kitabı görsel yönden güçlü, eğlenceli, sıkılmadan öğrencilerin uygulayabileceği bir mantıkla hazırlandı. Dikkat ve odaklanma egzersizleriyle, hızlı okuma çalışmaları harmanlandı.
 •  
 • Metindeki her sayfa belli bir mantığa göre düzenlenmiştir. Bütün dikkat çeşitlerini geliştirmek hedeflenmiş, hızlı okuma egzersizleri basitten zora doğru mantığı ile hazırlanmıştır.
 •  
 • Eğitim tüm detayları ile önceden planlanmıştır. Bu eğitim uzun süren arge çalışmaları sonucunda öğrencilerin en keyif aldığı, en çok sevdiği ve en yoğun katılım gösterdiği sistemin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Böylece SOHO Eğitimi çok eğlenerek ve öğrencilerin kendi istekleri ile katıldığı bir eğitim haline gelmiştir.

 

 • Kitabımız motivasyon metinleri içerir. Metinler rastgele seçilmemiştir. USB BELLEK 80 dikkat-odak, hızlı okuma videosu, eğitmene özel hızlı okuma nedir? ders pdf sunumu, öğrenci takip sistemi, gün gün eğitimde yapılacaklar planlanmıştır.

 

 • Özgül öğrenme güçlüğü, yüksek düzeyde dikkat ve odaklanma sorunu yoksa bir öğrencideki gelişim en az yüzde 50 düzeyinde olmaktadır. Fakat genellikle öğrenciler 1-3 kat arasında gelişim göstermektedirler. Öğrencilerin derse katılımlarının tam olması, yazılım ve kitap ödevlerini özenle yapmaları gerekmektedir.

 

 • SOHO eğitimi 5.sınıftan 12.sınıflara kadar uygulanabilir. Akıcı okuma gerçekleştirebilen 4.sınıf öğrencilerine de uygulanabilir. (AKICI OKUMA: Yüksek sesle okuma yapıldığında hece atlamayan, geriye sürekli dönerek okumayan, hece eklemesi yapmayan, sık sık hatalı okumayan, satır atlamayan, konuşuyor gibi okuyan öğrencilerin okuma biçimidir.)

 

 • Bu eğitime sadece okuma hızı düşük öğrenciler katılmıyor, okuma oranı yüksek öğrenciler de katılıyor.
FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (2)
FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (3)

EĞİTİMİN KAZANIMLARI

EĞİTİMİN KAZANIMLARI

Kısacası sınav odaklı hızlı okuma eğitimi ile öğrenciler birçok yönden gelişir.

EĞİTİME KATILANLAR NELER SÖYLEDİ

Mehmet B. Öğretmen - Ankara Şubat Eğitmen Eğitim Kalımcısı

Dersfix ve Fixoku ile yakın bir tanıdığım vasıtasıyla tanıştım. Arkadaşıma ve onun anlattıklarına güven duyarak tereddüt etmeden bu eğitimi almaya karar verdim. Tam bu esnada başka bir arkadaşım başka bir yerden daha yüksek bir ücret alarak bu eğitimi almış ve eğitim vermeye başlamıştı. Ben de bu alanla ilgili önceden arkadaşımdan da bilgi almış oldum. Ve kıyaslama imkânım oldu.

Bence Dersfix – Fixoku – Ersin Bey ve Melek Hanım çok profesyonel. Uzun süren bir çalışma, plan ve araştırma sonucunda kitabı ve videoları hazırlamışlar. Eğitim sürecimiz çok güzel, seri bir şekilde ilerledi. Ben ve diğer bütün katılımcılar çok memnun kaldık.

Tahminimden ve beklentimden çok fazlası vardı. Kitap da yazılım da üzerinde düşünülerek ve bu alandakilerden daha iyi ne yapılabilir anlayışı ile hazırlanmış. Özellikle eğitim sonrası desteğin devam etmesi, iletişime her an açık olmaları, yapıcı ve çözüm odaklı olmaları benim daha memnun olmamı sağladı.

Kişiye özel sunum göndermeleri, tanıtıcı materyaller göndermeleri eğitmene büyük kolaylık sağlıyor. Tecrübeli bir öğretmen olarak hiçbir acemilik görmedim. Bana baştan sona güven verdiler.

Uygun bir ücrete eğitim alıp kendimi geliştirebildiğim ve eğitmen olduğum için Dersfix ‘e çok teşekkür ederim.

Mehmet BAYIRTEPE – ÖĞRETMEN – ANKARA – Şubat 2024 Eğitmen Eğitimci Katılımcısı

nihal-toprakci-akademisyen-izmir-egitmen-egitim-katilimcisi

“Eğitimleri nasıl vereceğimiz konusunda oldukça kapsamlı bilgi aktaran Fixoku ekibine, verdikleri eğitimler sonrasında da emin olamadığımız her hususu rahatlıkla danışabildik. Donanımlı bir çalışma sundukları için, kendi portfoliomuzu da rahatlıkla oluşturabildik. Fixoku ekibine, Melek Hanıma ve Ersin beye çok teşekkür ederim. “

Nihal TOPRAKÇI – AKADEMİSYEN – İZMİR – Ocak 2024 Eğitmen Eğitimi Katılımcısı

seyan-gul-ogretmen-izmir-egitmen-egitim-katilimcisi

8 yıldır Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği yapmaktayım. Görev yaptığım süre boyunca sınavlara yüzlerce öğrenci hazırladım.

 Matematik, fen bilimleri gibi sayısal derslere nazaran kolay olan dersimde gözlemlediğim, öğrencilerin çoğunlukla uzun paragraflara zaman ayıramaması ve/veya okuduğunu anlamaması. Öğrencilerime hem branşım nezdinde hem de diğer derslerinde hızlı okuma, okuduklarını anlama, metne odaklanma ve çözümleyebilme becerisi geliştirebilmek için bir süredir hızlı okuma-dikkat çalışmaları arıyordum ki Dersfix ile tanıştım.

 Online üzerinden bize ders veren saygıdeğer hocamız Melek Hanım yıllardır bu alanda edindiği tecrübeleri ile bize faydalı ve eğlenceli bir eğitim sundu. Yılların birikiminden oluşan harika bir kitap hazırlamışlar Ersin Beyle birlikte. Her nokta özenle düşünülmüş, tasarlanmış. 

Eğitim bittiğinde katılımcı arkadaşlar ve ben, hızlı okuma eğitmeni olarak hazırdık. Aklımızda hiçbir soru bırakmadan, istediğimiz an ulaşabileceğimiz bir danışmanlık da sundular hem süreçte hem süreç sonunda. Eğitim hizmeti verebilmemiz için sosyal medya danışmanlığı sunuyor olmaları ise işimi daha da kolaylaştırıyor. Dersfix ile tanıştığım için çok memnunum.

Seyan GÜL – ÖĞRETMEN – İZMİR – Ocak 2024 Eğitmen Eğitimi Katılımcısı

zuleyha-sahin-ogretmen - samsun -egitmen-egitim-katilimcisi

Sevgili Melek Hocam’la geçirdiğimiz eğitim süreci çok verimli olduğu kadar çok da keyifliydi.
Ben, geçen sene çok yetkin bir isimden “HOEE”ni almış biri olarak, tüm içtenliğimle şunu söyleyebilirim ki; Melek Hocam bu işe sadece yıllarını değil, kalbini de vermiş.


Eğitim boyunca ve eğitim bittikten sonra da Melek Hoca hep yanınızda. Bunun ne kadar kıymetli olduğunu ben çok iyi biliyor ve kendisine çok teşekkür ediyorum.
Eğitim boyunca Ersin Bey de tüm katılımcılarla yakından ilgilenip her konuda destek oldu. Kendisine de çok teşekkür ediyorum.
HOEE almak için kesinlikle en doğru yerdesiniz.

Züleyha ŞAHİN – SAMSUN – Aralık 2023 Eğitmen Eğitimi Katılımcısı
Bu eğitim; size, çocuklarınıza ve öğrencilerinize çok şey kazandıracak.

FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (5)
FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (4)

SEN DE HIZLI OKUMA EĞİTMENİ OL…

"Eğitmenlik kariyerini zirveye taşı ve hızlı okuma uzmanı olarak gelirlerini artır. Gelecek için şimdi adım at!"

Sınav Odaklı Hızlı Okuma Eğitmeni ol, öğrencilerinin okuma hızlarını artır ve daha verimli bir şekilde okumalarına yardımcı ol! Böylece hem alanında tercih edilen başarılı bir eğitmen ol, hem de verdiğin eğitimler sayesinde gelirlerini artırarak ekonomik özgürlüğe ulaş.

0
Yıl Tecrübe
0
Kurum
0
Eğitmen Eğitimi
0
Öğrenci
0 K
hedef

EĞİTİM SONU KAZANIMLARINIZ

⇒ Profesyonel Eğitmen Eğitimi

⇒1 Adet Yeni Nesil Hızlı Okuma ve Dikkat Odaklanma Kitabı (400 TL Değerinde)

⇒ 50 Adet ilk Okuma Ölçme Formu ve 50 Adet Fixoku Hızlı Okuma Tanıtım Broşürü (1000 TL Değerinde)

⇒ Ömür boyu Ücretsiz WhatsApp Grubu Üyeliği 

⇒  Grubu Üyeliği ve Ücretsiz Kesintisiz Destek (Paha Biçilmez

⇒ Hızlı Okuma Eğitmen Sertifikası (Paha Biçilmez)

⇒ 1 Adet Kişiye Özel Sonuç Veren Yapay Zekâ Destekli Özel Yazılım (6000 TL Değerinde)

⇒ 10 Adet Adınıza Düzenlenmiş Sosyal Medya Tasarımı (5000 TL Değerinde)

⇒ Adınıza Özel Tasarlanan SOHO Hızlı Okuma Sunumu (Paha Biçilmez)

⇒ Sitesine 1 Yıl Ücretsiz Premium Üyelik (2500 TL Değerinde)

⇒ Diğer kurslarımıza katılan Eğitmelere Eğitimler %50 İndirimli (5000 TL Değerinde)

⇒ 1 Adet USB Bellek İçine Yüklenmiş Dikkat ve Odaklanmanızı Artırıcı Göz-Okuma Egzersizleri ve Eğitici 80 Adet Özel Video (Paha Biçilmez)

⇒ Gün Gün Öğrenci Ders İşleyiş Şablonu (Paha Biçilmez)

⇒ Nasıl Eğitim Verilir? Sunum Şablonu (Paha Biçilmez)

⇒ Toplu Alımlarda İndirim İmkânı

25 yıllık tecrübeye sahip edebiyat öğretmeni eğitmen tarafından verilen bir eğitim sunuyoruz sizlere. Eğitimin ana mantalitesi eğitmenlerin ve onların eğiteceği öğrencilerin sıkılmayacağı bir sistem ile hızlı okuma eğitimi vermek. Bunun için özenli bir şekilde kitap hazırladık. Kitap; dikkat odaklanma egzersizleri, göz egzersizleri, motivasyon metinleri, okuma ve anlama çalışmaları içerir. Fixoku Hızlı Okuma kitabı benzerlerinden tasarım, estetik ve içerik yönüyle farklıdır. En iyi tasarım ekibiyle birbirini tekrar etmeyen etkinliklerle hazırlanmıştır. Bunun yanında derste monotonluğa mahal bırakmamak için kitap+eğlenceli ama öğretici egzersiz videoları+ Kahoot uygulamaları+ sesli metin uygulamaları gibi öğrencinin belleğini güçlendirecek, dikkat ve odaklanmasını artıracak etkinliklere yer veriyoruz. Yazılım ile eve ödev vererek hızlı okuma mantığının pekiştirilmesini sağlıyoruz. Yazılım kişiye özel sonuç verdiği için öğrencinin gelişimini sizler de takip edebiliyorsunuz. Özetle söylemek gerekirse eğlenerek öğrenmeyi merkeze alan, hızlı okuma kurallarını sindirerek öğreten, tecrübeye dayanan, sahada başarıyla uygulanan, kendini kanıtlamış bir sistem ve ekiple alanında en iyi olmak için hazırlanmış bir hızlı okuma eğitmen eğitimi sunuyoruz.

kitapküçük-01

Fixoku Hızlı Okuma Anlama Dikkat ve Odaklanma Kitabı

1+-01

Fixoku Kişiye Özel Sonuç Veren Yapay Zekâ Destekli Özel Yazılım

Kazanç Planı

Eğitim Vererek Gelir Elde Etme

Doğrudan Yazılım Satışı ile Gelir Elde Etme

Doğrudan Kitap Satışı ile Gelir Elde Etme

Kurum Yönlendirme ile Gelir Elde Etme

Hızlı Okuma Eğitmeni Ol
Gelirlerini Artır
Kendi İşinin Patronu Ol

0
User Active
0
Download

KURUM EĞİTMENLERİ NELER SÖYLEDİ

NEDEN FİXOKU?

 • Hızlı okuma eğitimlerin en büyük eksikliğinin yapılan eğitimin ÖLÇÜMLENMEMESİDİR. FİXOKU tüm sistemini ölçümleme üzerinden planlamıştır.
 •  
 • Öğrencilerin okuma ve anlama oranının başlangıçtaki seviyesi ile eğitim sürecinde ne ölçüde gelişim gösterdiğini gün gün tespit ederek istatistiksel veri sunmaktadır.
 •  
 • Bu istatistik verilerin kişiye özel olması, yazılımda bu verilerin gün gün kaydedilmesi, kitapta ise notlar alınarak kaydedilmesini sağlanmaktadır.
 •  
 • Kitaptaki birçok egzersizin günlük olarak birkaç tekrar şeklinde ödev olarak yapılmaktadır. Bu ödevlendirmede öğrenme egzersizleri ve pekiştirme egzersizleri vardır. Eğitim bitse bile öğrenciler pekiştirme egzersizleri ile öğrendiklerini perçinleyebilirler.
 • Fixoku hızlı okuma kelimeleri TEK TEK değil BLOK halinde gruplayarak okumayı esas alır. Bunun için gözü eğitir, gözün görme alanını genişletir. Bunu yaparken dikkat ve odaklanmayı işin içine katar. Motivasyon metinleri ile çalışma şevkini artırır.
 •  
 • Yeni nesil odaklanma sorunu olduğu için çok çabuk sıkılıyor. Fixoku kitabı görsel yönden güçlü, eğlenceli, sıkılmadan öğrencilerin uygulayabileceği bir mantıkla hazırlandı. Dikkat ve odaklanma egzersizleriyle, hızlı okuma çalışmaları harmanlandı.
 •  
 • Metindeki her sayfa belli bir mantığa göre düzenlenmiştir. Bütün dikkat çeşitlerini geliştirmek hedeflenmiş, hızlı okuma egzersizleri basitten zora doğru mantığı ile hazırlanmıştır.
 •  
 • Eğitim tüm detayları ile önceden planlanmıştır. Bu eğitim uzun süren arge çalışmaları sonucunda öğrencilerin en keyif aldığı, en çok sevdiği ve en yoğun katılım gösterdiği sistemin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Böylece SOHO Eğitimi çok eğlenerek ve öğrencilerin kendi istekleri ile katıldığı bir eğitim haline gelmiştir.

 

 • Kitabımız motivasyon metinleri içerir. Metinler rastgele seçilmemiştir. USB BELLEK 80 dikkat-odak, hızlı okuma videosu, eğitmene özel hızlı okuma nedir? ders pdf sunumu, öğrenci takip sistemi, gün gün eğitimde yapılacaklar planlanmıştır.

 

 • Özgül öğrenme güçlüğü, yüksek düzeyde dikkat ve odaklanma sorunu yoksa bir öğrencideki gelişim en az yüzde 50 düzeyinde olmaktadır. Fakat genellikle öğrenciler 1-3 kat arasında gelişim göstermektedirler. Öğrencilerin derse katılımlarının tam olması, yazılım ve kitap ödevlerini özenle yapmaları gerekmektedir.

 

 • SOHO eğitimi 5.sınıftan 12.sınıflara kadar uygulanabilir. Akıcı okuma gerçekleştirebilen 4.sınıf öğrencilerine de uygulanabilir. (AKICI OKUMA: Yüksek sesle okuma yapıldığında hece atlamayan, geriye sürekli dönerek okumayan, hece eklemesi yapmayan, sık sık hatalı okumayan, satır atlamayan, konuşuyor gibi okuyan öğrencilerin okuma biçimidir.)

 

 • Bu eğitime sadece okuma hızı düşük öğrenciler katılmıyor, okuma oranı yüksek öğrenciler de katılıyor.
FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (2)
FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (3)

EĞİTİMİN KAZANIMLARI

EĞİTİMİN KAZANIMLARI

Kısacası sınav odaklı hızlı okuma eğitimi ile öğrenciler birçok yönden gelişir.

EĞİTİME KATILANLAR NELER SÖYLEDİ

Mehmet B. Öğretmen - Ankara Şubat Eğitmen Eğitim Kalımcısı

Dersfix ve Fixoku ile yakın bir tanıdığım vasıtasıyla tanıştım. Arkadaşıma ve onun anlattıklarına güven duyarak tereddüt etmeden bu eğitimi almaya karar verdim. Tam bu esnada başka bir arkadaşım başka bir yerden daha yüksek bir ücret alarak bu eğitimi almış ve eğitim vermeye başlamıştı. Ben de bu alanla ilgili önceden arkadaşımdan da bilgi almış oldum. Ve kıyaslama imkânım oldu.

Bence Dersfix – Fixoku – Ersin Bey ve Melek Hanım çok profesyonel. Uzun süren bir çalışma, plan ve araştırma sonucunda kitabı ve videoları hazırlamışlar. Eğitim sürecimiz çok güzel, seri bir şekilde ilerledi. Ben ve diğer bütün katılımcılar çok memnun kaldık.

Tahminimden ve beklentimden çok fazlası vardı. Kitap da yazılım da üzerinde düşünülerek ve bu alandakilerden daha iyi ne yapılabilir anlayışı ile hazırlanmış. Özellikle eğitim sonrası desteğin devam etmesi, iletişime her an açık olmaları, yapıcı ve çözüm odaklı olmaları benim daha memnun olmamı sağladı.

Kişiye özel sunum göndermeleri, tanıtıcı materyaller göndermeleri eğitmene büyük kolaylık sağlıyor. Tecrübeli bir öğretmen olarak hiçbir acemilik görmedim. Bana baştan sona güven verdiler.

Uygun bir ücrete eğitim alıp kendimi geliştirebildiğim ve eğitmen olduğum için Dersfix ‘e çok teşekkür ederim.

Mehmet BAYIRTEPE – ÖĞRETMEN – ANKARA – Şubat 2024 Eğitmen Eğitimci Katılımcısı

nihal-toprakci-akademisyen-izmir-egitmen-egitim-katilimcisi

“Eğitimleri nasıl vereceğimiz konusunda oldukça kapsamlı bilgi aktaran Fixoku ekibine, verdikleri eğitimler sonrasında da emin olamadığımız her hususu rahatlıkla danışabildik. Donanımlı bir çalışma sundukları için, kendi portfoliomuzu da rahatlıkla oluşturabildik. Fixoku ekibine, Melek Hanıma ve Ersin beye çok teşekkür ederim. “

Nihal TOPRAKÇI – AKADEMİSYEN – İZMİR – Ocak 2024 Eğitmen Eğitimi Katılımcısı

seyan-gul-ogretmen-izmir-egitmen-egitim-katilimcisi

8 yıldır Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği yapmaktayım. Görev yaptığım süre boyunca sınavlara yüzlerce öğrenci hazırladım.

 Matematik, fen bilimleri gibi sayısal derslere nazaran kolay olan dersimde gözlemlediğim, öğrencilerin çoğunlukla uzun paragraflara zaman ayıramaması ve/veya okuduğunu anlamaması. Öğrencilerime hem branşım nezdinde hem de diğer derslerinde hızlı okuma, okuduklarını anlama, metne odaklanma ve çözümleyebilme becerisi geliştirebilmek için bir süredir hızlı okuma-dikkat çalışmaları arıyordum ki Dersfix ile tanıştım.

 Online üzerinden bize ders veren saygıdeğer hocamız Melek Hanım yıllardır bu alanda edindiği tecrübeleri ile bize faydalı ve eğlenceli bir eğitim sundu. Yılların birikiminden oluşan harika bir kitap hazırlamışlar Ersin Beyle birlikte. Her nokta özenle düşünülmüş, tasarlanmış. 

Eğitim bittiğinde katılımcı arkadaşlar ve ben, hızlı okuma eğitmeni olarak hazırdık. Aklımızda hiçbir soru bırakmadan, istediğimiz an ulaşabileceğimiz bir danışmanlık da sundular hem süreçte hem süreç sonunda. Eğitim hizmeti verebilmemiz için sosyal medya danışmanlığı sunuyor olmaları ise işimi daha da kolaylaştırıyor. Dersfix ile tanıştığım için çok memnunum.

Seyan GÜL – ÖĞRETMEN – İZMİR – Ocak 2024 Eğitmen Eğitimi Katılımcısı

zuleyha-sahin-ogretmen - samsun -egitmen-egitim-katilimcisi

Sevgili Melek Hocam’la geçirdiğimiz eğitim süreci çok verimli olduğu kadar çok da keyifliydi.
Ben, geçen sene çok yetkin bir isimden “HOEE”ni almış biri olarak, tüm içtenliğimle şunu söyleyebilirim ki; Melek Hocam bu işe sadece yıllarını değil, kalbini de vermiş.


Eğitim boyunca ve eğitim bittikten sonra da Melek Hoca hep yanınızda. Bunun ne kadar kıymetli olduğunu ben çok iyi biliyor ve kendisine çok teşekkür ediyorum.
Eğitim boyunca Ersin Bey de tüm katılımcılarla yakından ilgilenip her konuda destek oldu. Kendisine de çok teşekkür ediyorum.
HOEE almak için kesinlikle en doğru yerdesiniz.

Züleyha ŞAHİN – SAMSUN – Aralık 2023 Eğitmen Eğitimi Katılımcısı
Bu eğitim; size, çocuklarınıza ve öğrencilerinize çok şey kazandıracak.

FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (5)
FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (4)

SEN DE HIZLI OKUMA EĞİTMENİ OL…

"Eğitmenlik kariyerini zirveye taşı ve hızlı okuma uzmanı olarak gelirlerini artır. Gelecek için şimdi adım at!"

Sınav Odaklı Hızlı Okuma Eğitmeni ol, öğrencilerinin okuma hızlarını artır ve daha verimli bir şekilde okumalarına yardımcı ol! Böylece hem alanında tercih edilen başarılı bir eğitmen ol, hem de verdiğin eğitimler sayesinde gelirlerini artırarak ekonomik özgürlüğe ulaş.

0
Yıl Tecrübe
0
Kurum
0
Eğitmen Eğitimi
0
Öğrenci
0 K
hedef

EĞİTİM SONU KAZANIMLARINIZ

⇒ Profesyonel Eğitmen Eğitimi

⇒1 Adet Yeni Nesil Hızlı Okuma ve Dikkat Odaklanma Kitabı (400 TL Değerinde)

⇒ 50 Adet ilk Okuma Ölçme Formu ve 50 Adet Fixoku Hızlı Okuma Tanıtım Broşürü (1000 TL Değerinde)

⇒ Ömür boyu Ücretsiz WhatsApp Grubu Üyeliği 

⇒  Grubu Üyeliği ve Ücretsiz Kesintisiz Destek (Paha Biçilmez

⇒ Hızlı Okuma Eğitmen Sertifikası (Paha Biçilmez)

⇒ 1 Adet Kişiye Özel Sonuç Veren Yapay Zekâ Destekli Özel Yazılım (6000 TL Değerinde)

⇒ 10 Adet Adınıza Düzenlenmiş Sosyal Medya Tasarımı (5000 TL Değerinde)

⇒ Adınıza Özel Tasarlanan SOHO Hızlı Okuma Sunumu (Paha Biçilmez)

⇒ Sitesine 1 Yıl Ücretsiz Premium Üyelik (2500 TL Değerinde)

⇒ Diğer kurslarımıza katılan Eğitmelere Eğitimler %50 İndirimli (5000 TL Değerinde)

⇒ 1 Adet USB Bellek İçine Yüklenmiş Dikkat ve Odaklanmanızı Artırıcı Göz-Okuma Egzersizleri ve Eğitici 80 Adet Özel Video (Paha Biçilmez)

⇒ Gün Gün Öğrenci Ders İşleyiş Şablonu (Paha Biçilmez)

⇒ Nasıl Eğitim Verilir? Sunum Şablonu (Paha Biçilmez)

⇒ Toplu Alımlarda İndirim İmkânı

25 yıllık tecrübeye sahip edebiyat öğretmeni eğitmen tarafından verilen bir eğitim sunuyoruz sizlere. Eğitimin ana mantalitesi eğitmenlerin ve onların eğiteceği öğrencilerin sıkılmayacağı bir sistem ile hızlı okuma eğitimi vermek. Bunun için özenli bir şekilde kitap hazırladık. Kitap; dikkat odaklanma egzersizleri, göz egzersizleri, motivasyon metinleri, okuma ve anlama çalışmaları içerir. Fixoku Hızlı Okuma kitabı benzerlerinden tasarım, estetik ve içerik yönüyle farklıdır. En iyi tasarım ekibiyle birbirini tekrar etmeyen etkinliklerle hazırlanmıştır. Bunun yanında derste monotonluğa mahal bırakmamak için kitap+eğlenceli ama öğretici egzersiz videoları+ Kahoot uygulamaları+ sesli metin uygulamaları gibi öğrencinin belleğini güçlendirecek, dikkat ve odaklanmasını artıracak etkinliklere yer veriyoruz. Yazılım ile eve ödev vererek hızlı okuma mantığının pekiştirilmesini sağlıyoruz. Yazılım kişiye özel sonuç verdiği için öğrencinin gelişimini sizler de takip edebiliyorsunuz. Özetle söylemek gerekirse eğlenerek öğrenmeyi merkeze alan, hızlı okuma kurallarını sindirerek öğreten, tecrübeye dayanan, sahada başarıyla uygulanan, kendini kanıtlamış bir sistem ve ekiple alanında en iyi olmak için hazırlanmış bir hızlı okuma eğitmen eğitimi sunuyoruz.

kitapküçük-01

Fixoku Hızlı Okuma Anlama Dikkat ve Odaklanma Kitabı

1+-01

Fixoku Kişiye Özel Sonuç Veren Yapay Zekâ Destekli Özel Yazılım

Kazanç Planı

Eğitim Vererek Gelir Elde Etme

Doğrudan Yazılım Satışı ile Gelir Elde Etme

Doğrudan Kitap Satışı ile Gelir Elde Etme

Kurum Yönlendirme ile Gelir Elde Etme

Hızlı Okuma Eğitmeni Ol
Gelirlerini Artır
Kendi İşinin Patronu Ol

0
User Active
0
Download

KURUM EĞİTMENLERİ NELER SÖYLEDİ

NEDEN FİXOKU?

 • Hızlı okuma eğitimlerin en büyük eksikliğinin yapılan eğitimin ÖLÇÜMLENMEMESİDİR. FİXOKU tüm sistemini ölçümleme üzerinden planlamıştır.
 •  
 • Öğrencilerin okuma ve anlama oranının başlangıçtaki seviyesi ile eğitim sürecinde ne ölçüde gelişim gösterdiğini gün gün tespit ederek istatistiksel veri sunmaktadır.
 •  
 • Bu istatistik verilerin kişiye özel olması, yazılımda bu verilerin gün gün kaydedilmesi, kitapta ise notlar alınarak kaydedilmesini sağlanmaktadır.
 •  
 • Kitaptaki birçok egzersizin günlük olarak birkaç tekrar şeklinde ödev olarak yapılmaktadır. Bu ödevlendirmede öğrenme egzersizleri ve pekiştirme egzersizleri vardır. Eğitim bitse bile öğrenciler pekiştirme egzersizleri ile öğrendiklerini perçinleyebilirler.
 • Fixoku hızlı okuma kelimeleri TEK TEK değil BLOK halinde gruplayarak okumayı esas alır. Bunun için gözü eğitir, gözün görme alanını genişletir. Bunu yaparken dikkat ve odaklanmayı işin içine katar. Motivasyon metinleri ile çalışma şevkini artırır.
 •  
 • Yeni nesil odaklanma sorunu olduğu için çok çabuk sıkılıyor. Fixoku kitabı görsel yönden güçlü, eğlenceli, sıkılmadan öğrencilerin uygulayabileceği bir mantıkla hazırlandı. Dikkat ve odaklanma egzersizleriyle, hızlı okuma çalışmaları harmanlandı.
 •  
 • Metindeki her sayfa belli bir mantığa göre düzenlenmiştir. Bütün dikkat çeşitlerini geliştirmek hedeflenmiş, hızlı okuma egzersizleri basitten zora doğru mantığı ile hazırlanmıştır.
 •  
 • Eğitim tüm detayları ile önceden planlanmıştır. Bu eğitim uzun süren arge çalışmaları sonucunda öğrencilerin en keyif aldığı, en çok sevdiği ve en yoğun katılım gösterdiği sistemin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Böylece SOHO Eğitimi çok eğlenerek ve öğrencilerin kendi istekleri ile katıldığı bir eğitim haline gelmiştir.

 

 • Kitabımız motivasyon metinleri içerir. Metinler rastgele seçilmemiştir. USB BELLEK 80 dikkat-odak, hızlı okuma videosu, eğitmene özel hızlı okuma nedir? ders pdf sunumu, öğrenci takip sistemi, gün gün eğitimde yapılacaklar planlanmıştır.

 

 • Özgül öğrenme güçlüğü, yüksek düzeyde dikkat ve odaklanma sorunu yoksa bir öğrencideki gelişim en az yüzde 50 düzeyinde olmaktadır. Fakat genellikle öğrenciler 1-3 kat arasında gelişim göstermektedirler. Öğrencilerin derse katılımlarının tam olması, yazılım ve kitap ödevlerini özenle yapmaları gerekmektedir.

 

 • SOHO eğitimi 5.sınıftan 12.sınıflara kadar uygulanabilir. Akıcı okuma gerçekleştirebilen 4.sınıf öğrencilerine de uygulanabilir. (AKICI OKUMA: Yüksek sesle okuma yapıldığında hece atlamayan, geriye sürekli dönerek okumayan, hece eklemesi yapmayan, sık sık hatalı okumayan, satır atlamayan, konuşuyor gibi okuyan öğrencilerin okuma biçimidir.)

 

 • Bu eğitime sadece okuma hızı düşük öğrenciler katılmıyor, okuma oranı yüksek öğrenciler de katılıyor.
FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (2)
FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (3)

EĞİTİMİN KAZANIMLARI

EĞİTİMİN KAZANIMLARI

Kısacası sınav odaklı hızlı okuma eğitimi ile öğrenciler birçok yönden gelişir.

EĞİTİME KATILANLAR NELER SÖYLEDİ

Mehmet B. Öğretmen - Ankara Şubat Eğitmen Eğitim Kalımcısı

Dersfix ve Fixoku ile yakın bir tanıdığım vasıtasıyla tanıştım. Arkadaşıma ve onun anlattıklarına güven duyarak tereddüt etmeden bu eğitimi almaya karar verdim. Tam bu esnada başka bir arkadaşım başka bir yerden daha yüksek bir ücret alarak bu eğitimi almış ve eğitim vermeye başlamıştı. Ben de bu alanla ilgili önceden arkadaşımdan da bilgi almış oldum. Ve kıyaslama imkânım oldu.

Bence Dersfix – Fixoku – Ersin Bey ve Melek Hanım çok profesyonel. Uzun süren bir çalışma, plan ve araştırma sonucunda kitabı ve videoları hazırlamışlar. Eğitim sürecimiz çok güzel, seri bir şekilde ilerledi. Ben ve diğer bütün katılımcılar çok memnun kaldık.

Tahminimden ve beklentimden çok fazlası vardı. Kitap da yazılım da üzerinde düşünülerek ve bu alandakilerden daha iyi ne yapılabilir anlayışı ile hazırlanmış. Özellikle eğitim sonrası desteğin devam etmesi, iletişime her an açık olmaları, yapıcı ve çözüm odaklı olmaları benim daha memnun olmamı sağladı.

Kişiye özel sunum göndermeleri, tanıtıcı materyaller göndermeleri eğitmene büyük kolaylık sağlıyor. Tecrübeli bir öğretmen olarak hiçbir acemilik görmedim. Bana baştan sona güven verdiler.

Uygun bir ücrete eğitim alıp kendimi geliştirebildiğim ve eğitmen olduğum için Dersfix ‘e çok teşekkür ederim.

Mehmet BAYIRTEPE – ÖĞRETMEN – ANKARA – Şubat 2024 Eğitmen Eğitimci Katılımcısı

nihal-toprakci-akademisyen-izmir-egitmen-egitim-katilimcisi

“Eğitimleri nasıl vereceğimiz konusunda oldukça kapsamlı bilgi aktaran Fixoku ekibine, verdikleri eğitimler sonrasında da emin olamadığımız her hususu rahatlıkla danışabildik. Donanımlı bir çalışma sundukları için, kendi portfoliomuzu da rahatlıkla oluşturabildik. Fixoku ekibine, Melek Hanıma ve Ersin beye çok teşekkür ederim. “

Nihal TOPRAKÇI – AKADEMİSYEN – İZMİR – Ocak 2024 Eğitmen Eğitimi Katılımcısı

seyan-gul-ogretmen-izmir-egitmen-egitim-katilimcisi

8 yıldır Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği yapmaktayım. Görev yaptığım süre boyunca sınavlara yüzlerce öğrenci hazırladım.

 Matematik, fen bilimleri gibi sayısal derslere nazaran kolay olan dersimde gözlemlediğim, öğrencilerin çoğunlukla uzun paragraflara zaman ayıramaması ve/veya okuduğunu anlamaması. Öğrencilerime hem branşım nezdinde hem de diğer derslerinde hızlı okuma, okuduklarını anlama, metne odaklanma ve çözümleyebilme becerisi geliştirebilmek için bir süredir hızlı okuma-dikkat çalışmaları arıyordum ki Dersfix ile tanıştım.

 Online üzerinden bize ders veren saygıdeğer hocamız Melek Hanım yıllardır bu alanda edindiği tecrübeleri ile bize faydalı ve eğlenceli bir eğitim sundu. Yılların birikiminden oluşan harika bir kitap hazırlamışlar Ersin Beyle birlikte. Her nokta özenle düşünülmüş, tasarlanmış. 

Eğitim bittiğinde katılımcı arkadaşlar ve ben, hızlı okuma eğitmeni olarak hazırdık. Aklımızda hiçbir soru bırakmadan, istediğimiz an ulaşabileceğimiz bir danışmanlık da sundular hem süreçte hem süreç sonunda. Eğitim hizmeti verebilmemiz için sosyal medya danışmanlığı sunuyor olmaları ise işimi daha da kolaylaştırıyor. Dersfix ile tanıştığım için çok memnunum.

Seyan GÜL – ÖĞRETMEN – İZMİR – Ocak 2024 Eğitmen Eğitimi Katılımcısı

zuleyha-sahin-ogretmen - samsun -egitmen-egitim-katilimcisi

Sevgili Melek Hocam’la geçirdiğimiz eğitim süreci çok verimli olduğu kadar çok da keyifliydi.
Ben, geçen sene çok yetkin bir isimden “HOEE”ni almış biri olarak, tüm içtenliğimle şunu söyleyebilirim ki; Melek Hocam bu işe sadece yıllarını değil, kalbini de vermiş.


Eğitim boyunca ve eğitim bittikten sonra da Melek Hoca hep yanınızda. Bunun ne kadar kıymetli olduğunu ben çok iyi biliyor ve kendisine çok teşekkür ediyorum.
Eğitim boyunca Ersin Bey de tüm katılımcılarla yakından ilgilenip her konuda destek oldu. Kendisine de çok teşekkür ediyorum.
HOEE almak için kesinlikle en doğru yerdesiniz.

Züleyha ŞAHİN – SAMSUN – Aralık 2023 Eğitmen Eğitimi Katılımcısı
Bu eğitim; size, çocuklarınıza ve öğrencilerinize çok şey kazandıracak.

FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (5)
FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (4)

Hızlı Okuma Eğitmeni Ol

SEN DE HIZLI OKUMA EĞİTMENİ OL…

"Eğitmenlik kariyerini zirveye taşı ve hızlı okuma uzmanı olarak gelirlerini artır. Gelecek için şimdi adım at!"

Sınav Odaklı Hızlı Okuma Eğitmeni ol, öğrencilerinin okuma hızlarını artır ve daha verimli bir şekilde okumalarına yardımcı ol! Böylece hem alanında tercih edilen başarılı bir eğitmen ol, hem de verdiğin eğitimler sayesinde gelirlerini artırarak ekonomik özgürlüğe ulaş.

0
Yıl Tecrübe
0
Kurum
0
Eğitmen Eğitimi
0
Öğrenci
0 K
hedef

EĞİTİM SONU KAZANIMLARINIZ

⇒ Profesyonel Eğitmen Eğitimi

⇒1 Adet Yeni Nesil Hızlı Okuma ve Dikkat Odaklanma Kitabı (400 TL Değerinde)

⇒ 50 Adet ilk Okuma Ölçme Formu ve 50 Adet Fixoku Hızlı Okuma Tanıtım Broşürü (1000 TL Değerinde)

⇒ Ömür boyu Ücretsiz WhatsApp Grubu Üyeliği 

⇒  Grubu Üyeliği ve Ücretsiz Kesintisiz Destek (Paha Biçilmez

⇒ Hızlı Okuma Eğitmen Sertifikası (Paha Biçilmez)

⇒ 1 Adet Kişiye Özel Sonuç Veren Yapay Zekâ Destekli Özel Yazılım (6000 TL Değerinde)

⇒ 10 Adet Adınıza Düzenlenmiş Sosyal Medya Tasarımı (5000 TL Değerinde)

⇒ Adınıza Özel Tasarlanan SOHO Hızlı Okuma Sunumu (Paha Biçilmez)

⇒ Sitesine 1 Yıl Ücretsiz Premium Üyelik (2500 TL Değerinde)

⇒ Diğer kurslarımıza katılan Eğitmelere Eğitimler %50 İndirimli (5000 TL Değerinde)

⇒ 1 Adet USB Bellek İçine Yüklenmiş Dikkat ve Odaklanmanızı Artırıcı Göz-Okuma Egzersizleri ve Eğitici 80 Adet Özel Video (Paha Biçilmez)

⇒ Gün Gün Öğrenci Ders İşleyiş Şablonu (Paha Biçilmez)

⇒ Nasıl Eğitim Verilir? Sunum Şablonu (Paha Biçilmez)

⇒ Toplu Alımlarda İndirim İmkânı

25 yıllık tecrübeye sahip edebiyat öğretmeni eğitmen tarafından verilen bir eğitim sunuyoruz sizlere. Eğitimin ana mantalitesi eğitmenlerin ve onların eğiteceği öğrencilerin sıkılmayacağı bir sistem ile hızlı okuma eğitimi vermek. Bunun için özenli bir şekilde kitap hazırladık. Kitap; dikkat odaklanma egzersizleri, göz egzersizleri, motivasyon metinleri, okuma ve anlama çalışmaları içerir. Fixoku Hızlı Okuma kitabı benzerlerinden tasarım, estetik ve içerik yönüyle farklıdır. En iyi tasarım ekibiyle birbirini tekrar etmeyen etkinliklerle hazırlanmıştır. Bunun yanında derste monotonluğa mahal bırakmamak için kitap+eğlenceli ama öğretici egzersiz videoları+ Kahoot uygulamaları+ sesli metin uygulamaları gibi öğrencinin belleğini güçlendirecek, dikkat ve odaklanmasını artıracak etkinliklere yer veriyoruz. Yazılım ile eve ödev vererek hızlı okuma mantığının pekiştirilmesini sağlıyoruz. Yazılım kişiye özel sonuç verdiği için öğrencinin gelişimini sizler de takip edebiliyorsunuz. Özetle söylemek gerekirse eğlenerek öğrenmeyi merkeze alan, hızlı okuma kurallarını sindirerek öğreten, tecrübeye dayanan, sahada başarıyla uygulanan, kendini kanıtlamış bir sistem ve ekiple alanında en iyi olmak için hazırlanmış bir hızlı okuma eğitmen eğitimi sunuyoruz.

kitapküçük-01

Fixoku Hızlı Okuma Anlama Dikkat ve Odaklanma Kitabı

1+-01

Fixoku Kişiye Özel Sonuç Veren Yapay Zekâ Destekli Özel Yazılım

Kazanç Planı

Eğitim Vererek Gelir Elde Etme

Doğrudan Yazılım Satışı ile Gelir Elde Etme

Doğrudan Kitap Satışı ile Gelir Elde Etme

Kurum Yönlendirme ile Gelir Elde Etme

Hızlı Okuma Eğitmeni Ol
Gelirlerini Artır
Kendi İşinin Patronu Ol

0
User Active
0
Download

KURUM EĞİTMENLERİ NELER SÖYLEDİ

NEDEN FİXOKU?

 • Hızlı okuma eğitimlerin en büyük eksikliğinin yapılan eğitimin ÖLÇÜMLENMEMESİDİR. FİXOKU tüm sistemini ölçümleme üzerinden planlamıştır.
 •  
 • Öğrencilerin okuma ve anlama oranının başlangıçtaki seviyesi ile eğitim sürecinde ne ölçüde gelişim gösterdiğini gün gün tespit ederek istatistiksel veri sunmaktadır.
 •  
 • Bu istatistik verilerin kişiye özel olması, yazılımda bu verilerin gün gün kaydedilmesi, kitapta ise notlar alınarak kaydedilmesini sağlanmaktadır.
 •  
 • Kitaptaki birçok egzersizin günlük olarak birkaç tekrar şeklinde ödev olarak yapılmaktadır. Bu ödevlendirmede öğrenme egzersizleri ve pekiştirme egzersizleri vardır. Eğitim bitse bile öğrenciler pekiştirme egzersizleri ile öğrendiklerini perçinleyebilirler.
 • Fixoku hızlı okuma kelimeleri TEK TEK değil BLOK halinde gruplayarak okumayı esas alır. Bunun için gözü eğitir, gözün görme alanını genişletir. Bunu yaparken dikkat ve odaklanmayı işin içine katar. Motivasyon metinleri ile çalışma şevkini artırır.
 •  
 • Yeni nesil odaklanma sorunu olduğu için çok çabuk sıkılıyor. Fixoku kitabı görsel yönden güçlü, eğlenceli, sıkılmadan öğrencilerin uygulayabileceği bir mantıkla hazırlandı. Dikkat ve odaklanma egzersizleriyle, hızlı okuma çalışmaları harmanlandı.
 •  
 • Metindeki her sayfa belli bir mantığa göre düzenlenmiştir. Bütün dikkat çeşitlerini geliştirmek hedeflenmiş, hızlı okuma egzersizleri basitten zora doğru mantığı ile hazırlanmıştır.
 •  
 • Eğitim tüm detayları ile önceden planlanmıştır. Bu eğitim uzun süren arge çalışmaları sonucunda öğrencilerin en keyif aldığı, en çok sevdiği ve en yoğun katılım gösterdiği sistemin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Böylece SOHO Eğitimi çok eğlenerek ve öğrencilerin kendi istekleri ile katıldığı bir eğitim haline gelmiştir.

 

 • Kitabımız motivasyon metinleri içerir. Metinler rastgele seçilmemiştir. USB BELLEK 80 dikkat-odak, hızlı okuma videosu, eğitmene özel hızlı okuma nedir? ders pdf sunumu, öğrenci takip sistemi, gün gün eğitimde yapılacaklar planlanmıştır.

 

 • Özgül öğrenme güçlüğü, yüksek düzeyde dikkat ve odaklanma sorunu yoksa bir öğrencideki gelişim en az yüzde 50 düzeyinde olmaktadır. Fakat genellikle öğrenciler 1-3 kat arasında gelişim göstermektedirler. Öğrencilerin derse katılımlarının tam olması, yazılım ve kitap ödevlerini özenle yapmaları gerekmektedir.

 

 • SOHO eğitimi 5.sınıftan 12.sınıflara kadar uygulanabilir. Akıcı okuma gerçekleştirebilen 4.sınıf öğrencilerine de uygulanabilir. (AKICI OKUMA: Yüksek sesle okuma yapıldığında hece atlamayan, geriye sürekli dönerek okumayan, hece eklemesi yapmayan, sık sık hatalı okumayan, satır atlamayan, konuşuyor gibi okuyan öğrencilerin okuma biçimidir.)

 

 • Bu eğitime sadece okuma hızı düşük öğrenciler katılmıyor, okuma oranı yüksek öğrenciler de katılıyor.
FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (2)
FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (3)

EĞİTİMİN KAZANIMLARI

EĞİTİMİN KAZANIMLARI

Kısacası sınav odaklı hızlı okuma eğitimi ile öğrenciler birçok yönden gelişir.

EĞİTİME KATILANLAR NELER SÖYLEDİ

Mehmet B. Öğretmen - Ankara Şubat Eğitmen Eğitim Kalımcısı

Dersfix ve Fixoku ile yakın bir tanıdığım vasıtasıyla tanıştım. Arkadaşıma ve onun anlattıklarına güven duyarak tereddüt etmeden bu eğitimi almaya karar verdim. Tam bu esnada başka bir arkadaşım başka bir yerden daha yüksek bir ücret alarak bu eğitimi almış ve eğitim vermeye başlamıştı. Ben de bu alanla ilgili önceden arkadaşımdan da bilgi almış oldum. Ve kıyaslama imkânım oldu.

Bence Dersfix – Fixoku – Ersin Bey ve Melek Hanım çok profesyonel. Uzun süren bir çalışma, plan ve araştırma sonucunda kitabı ve videoları hazırlamışlar. Eğitim sürecimiz çok güzel, seri bir şekilde ilerledi. Ben ve diğer bütün katılımcılar çok memnun kaldık.

Tahminimden ve beklentimden çok fazlası vardı. Kitap da yazılım da üzerinde düşünülerek ve bu alandakilerden daha iyi ne yapılabilir anlayışı ile hazırlanmış. Özellikle eğitim sonrası desteğin devam etmesi, iletişime her an açık olmaları, yapıcı ve çözüm odaklı olmaları benim daha memnun olmamı sağladı.

Kişiye özel sunum göndermeleri, tanıtıcı materyaller göndermeleri eğitmene büyük kolaylık sağlıyor. Tecrübeli bir öğretmen olarak hiçbir acemilik görmedim. Bana baştan sona güven verdiler.

Uygun bir ücrete eğitim alıp kendimi geliştirebildiğim ve eğitmen olduğum için Dersfix ‘e çok teşekkür ederim.

Mehmet BAYIRTEPE – ÖĞRETMEN – ANKARA – Şubat 2024 Eğitmen Eğitimci Katılımcısı

nihal-toprakci-akademisyen-izmir-egitmen-egitim-katilimcisi

“Eğitimleri nasıl vereceğimiz konusunda oldukça kapsamlı bilgi aktaran Fixoku ekibine, verdikleri eğitimler sonrasında da emin olamadığımız her hususu rahatlıkla danışabildik. Donanımlı bir çalışma sundukları için, kendi portfoliomuzu da rahatlıkla oluşturabildik. Fixoku ekibine, Melek Hanıma ve Ersin beye çok teşekkür ederim. “

Nihal TOPRAKÇI – AKADEMİSYEN – İZMİR – Ocak 2024 Eğitmen Eğitimi Katılımcısı

seyan-gul-ogretmen-izmir-egitmen-egitim-katilimcisi

8 yıldır Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği yapmaktayım. Görev yaptığım süre boyunca sınavlara yüzlerce öğrenci hazırladım.

 Matematik, fen bilimleri gibi sayısal derslere nazaran kolay olan dersimde gözlemlediğim, öğrencilerin çoğunlukla uzun paragraflara zaman ayıramaması ve/veya okuduğunu anlamaması. Öğrencilerime hem branşım nezdinde hem de diğer derslerinde hızlı okuma, okuduklarını anlama, metne odaklanma ve çözümleyebilme becerisi geliştirebilmek için bir süredir hızlı okuma-dikkat çalışmaları arıyordum ki Dersfix ile tanıştım.

 Online üzerinden bize ders veren saygıdeğer hocamız Melek Hanım yıllardır bu alanda edindiği tecrübeleri ile bize faydalı ve eğlenceli bir eğitim sundu. Yılların birikiminden oluşan harika bir kitap hazırlamışlar Ersin Beyle birlikte. Her nokta özenle düşünülmüş, tasarlanmış. 

Eğitim bittiğinde katılımcı arkadaşlar ve ben, hızlı okuma eğitmeni olarak hazırdık. Aklımızda hiçbir soru bırakmadan, istediğimiz an ulaşabileceğimiz bir danışmanlık da sundular hem süreçte hem süreç sonunda. Eğitim hizmeti verebilmemiz için sosyal medya danışmanlığı sunuyor olmaları ise işimi daha da kolaylaştırıyor. Dersfix ile tanıştığım için çok memnunum.

Seyan GÜL – ÖĞRETMEN – İZMİR – Ocak 2024 Eğitmen Eğitimi Katılımcısı

zuleyha-sahin-ogretmen - samsun -egitmen-egitim-katilimcisi

Sevgili Melek Hocam’la geçirdiğimiz eğitim süreci çok verimli olduğu kadar çok da keyifliydi.
Ben, geçen sene çok yetkin bir isimden “HOEE”ni almış biri olarak, tüm içtenliğimle şunu söyleyebilirim ki; Melek Hocam bu işe sadece yıllarını değil, kalbini de vermiş.


Eğitim boyunca ve eğitim bittikten sonra da Melek Hoca hep yanınızda. Bunun ne kadar kıymetli olduğunu ben çok iyi biliyor ve kendisine çok teşekkür ediyorum.
Eğitim boyunca Ersin Bey de tüm katılımcılarla yakından ilgilenip her konuda destek oldu. Kendisine de çok teşekkür ediyorum.
HOEE almak için kesinlikle en doğru yerdesiniz.

Züleyha ŞAHİN – SAMSUN – Aralık 2023 Eğitmen Eğitimi Katılımcısı
Bu eğitim; size, çocuklarınıza ve öğrencilerinize çok şey kazandıracak.

FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (5)
FİXOKU KURUMLAR İÇİN SUNUM (4)